Kanser Aslında Tedavisi Olan Bir Hastalık

266
Görüntüleme

Alman Doktor Johanna Budwig, 6 defa Nobel Tıp Ödülü’ne aday gösterildi. Kanser hastalığını doğal yöntemlerle iyileştirdi fakat rantçı kesimlerce engellendi.

2003 yılında 95 yaşında hayata gözlerini yuman doktor, kendisine gelen kanser hastalarının %90’ını tedavi etti. Bu başarısı ilaç sanayisinin bir numaralı düşmanı olmasına yetti de arttı bile. 1950 yılının başlarında Budwig Protokolü adı altında yayınladığı çalışmaları sansürlenmeye başlandı.

Amerikalı doktorların gelip kansere karşı yürüttüğü çalışmalardan etkilendiğini, ve bu metotlar ile rant sağlamak adına sözleşmeler sunduklarını söylüyor. Bu anlaşmaları yapmak istemeyen Doktor Johanna Budwig bu yüzden kara listeye alınmış.

Kanser ilaçları uzun yıllardır fiyat listesinin en başında yer alıyor ve kati bir sonuç vermiyor. Sağlıklı hastalar ise kar marjı gayet düşük. Bu yüzden kanser tedavisini bulmak, bu piyasa için pek mantıklı değil.

Toksik maddeler, radyasyon ve asidoz kanseri tetikleyen en büyük üç faktör. Bir kanser hastasının kanındaki oksijen, yerini karbondioksit gibi atıklara bırakıyor. Bu oksijen eksikliği tümörlerin oluşumuna neden oluyor ve hücreler enerji elde etmek için mutasyon geçirmek zorunda kalıyor. Bu durum ise daha fazla asidoz ve hücresel oksijen ihtiyacına neden oluyor. Sonunda, kanser hücreleri çoğalıyor ve ölüm ile sonuçlanıyor. Bu bilimsel gerçekler 1931 yılında Nobel Ödülü kazanan Dr. Otto Warburg tarafından kanıtlanmıştır.

Budwig Protokolü, oksijen arzını diğer terapilere göre daha iyi ve daha hızlı bir şekilde uyaran, vücudun pH’ını nötr ötesinde ve alkalin bir hale getiren; keten tohumu yağı ve kuark peynirinden yapılmış bir çözümü kullanan bir süreçtir. Hastalara belirtilere bakılmaksızın bu protokolü en az 6 ay takip etmeleri önerilir.

Johanna Budwig Kanser İlacının Hazırlanması

1 fincan saf kuark peyniri
2 çorba kaşığı keten tohumu yağı (Hava ısı ve ışıktan korunmuş keten tohumu kullanın. Soğuk preslenmiş ve organik olmalıdır.)
1 çorba kaşığı taze öğütülmüş keten tohumu (Keten yağı veya öğütülmüş tohum öğütüldükten hemen sonra kullanılmalıdır.)
1 Orta boy kırmızı biber

İlaç düzgün bir şekilde karıştırılıp ağızdan günde 1 kez alınır ve kesinlikle metalle karıştırılmamalıdır plastik veya tahta kaşık ile karıştırınız.

Kanser Tedavisi Sırasında Uygulanacak Diyet

Şekerden uzak durun. Meyve suyunu tatlandırmak için üzüm suyu ilave edebilirsiniz.
Katı yağ ve hayvansal yağlardan kaçının.
Herhangi bir ticari salata sosu veya mayonez kullanmayın.
Taze sıkılmış kereviz, havuç, pancar ve sebze suları tüketin.
Nane çayı, kuşburnu veya üzüm çayı gibi çayları günde üç kez bir fincan sıcak olarak tüketin.
Bal gibi doğal tatlandırıcılar kullanın.
Kozmetik ürünlerinden kaçının, yalnızca güneş kremi kullanın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuz girin
Lütfen adınızı girin