Bioenerji İle Vücudunuzu Güçlendirin

12
Görüntüleme

İnsan bedeni fiziksel, zihinsel ve ruhsal bileşenlerden oluşmaktadır.

Bioenerji insanlarda bulunan doğal bir enerjidir. Bioenerji evrenin tümünde dolayısıyla insan vücudunda da yer alan fiziksel, ruhsal ve zihinsel enerjinin bir bütün olarak ele alınarak, bir takım özel teknikler aracılığıyla iğne, ilaç, araç, cihaz vb. kullanılmadan ayarının yapılması ve böylelikle vücudun bağışıklık sisteminin güçlendirilmesidir.

Bioenerji; hücreler, hormonlar, metabolizma, bağışıklık sistemi gibi bozulan vücut sistemi ayarlarının kişinin bedenine dokunmadan sadece enerji aktarımı ile onarılmasını sağlar.

Yaşamımızı sürdürürken zamanla içinde bulunduğumuz çevresel faktörlerin olumsuz etkileri neticesinde vücut sistemimizde değişiklikler meydana gelmektedir. Oysaki insanlarda motivasyonun, konsantrasyonunun, yaşam sevincinin eksiksiz ve tam sağlıklı olabilmeleri için bioenerji dengelerinin her daim tam olması gerekmektedir.

Bioenerji uzmanları, tekniklerini uygularken avuç içlerini bedenin yaklaşık 30 cm uzağında gezdirerek dışarıdan içeriye enerji verir ve içeriden dışarıya enerji alırlar. Bu seanslar esnasında kişinin vücuduna herhangi bir temas olmaz ve bioenerjinin herhangi bir yan etkisi de bulunmamaktadır. Enerjinin dengelenmesi ve negatif enerjinin vücuttan atılması için en az 3 seans yapılması gerekmektedir.

Bioenerji uygulaması sonucunda, kişinin farkındalığı ve hayata bakışı değişir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuz girin
Lütfen adınızı girin